close Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Aldeya Tinto Aylés 0,75L

Aldeya Tinto, Aylés Zobrazit větší
Aldeya Tinto, Aylés 2018
Suché víno, jemně nafialovělá, atraktivní barva černé třešně. Ve vůni primární aroma odrůd červených plodů a květinové tóny spolu s jemným kořením. Souhra odrůd. Výborně vyvážená chuť vína - je šťavnaté, ovocné, svěží a balzamické. Tělnaté víno se zralou tříslovinou a charakterem s mnoha příchutěmi a jemnou dochutí. Jedno z prvních vín našeho sklepa. Během mnoha let se ukázalo, že cesta, kterou určilo, byla správná. Zaznamenali jsme "renesanci" zájmu o typické mladé víno, charakteristické pro naši oblast. Energické, ovocné víno s komplexností u tohoto druhu vína neočekávané. Je nutno vyzdvihnout spojení čtyř odrůd: Syrah, Tempranillo, Merlot a Cabernet Sauvignon, což není pro Španělsko právě obvyklá kombinace.
Hodí se k...pečené hovězí nebo skopové, svíčková, panenka, pikantní sýry. Země původu: Španělsko
Vinařská oblast: Carinena
Vinařství: Bodega Pago Aylés
Klasifikace vína: D.O. Carinena
Odrůda: Syrah, Tempranillo, Merlot a Cabernet Sauvignon
Zbytkový cukr: suché 1,7g/l
Celková kyselost: 4,5g/l
Obsah Alkoholu: 13,5 % Servírovací teplota: 12-14 °C
Skladování: láhve naležato při teplotě 10-15 °C v čistých a suchých, spoře osvětlených místnostech. Pro dlouhodobou archivaci se prosím poraďte s naším specialistou.

VS1513

12 ks

199,-