close Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Aldeya Tinto 2018 0,75L

Suché víno, jemně nafialovělá, atraktivní barva černé třešně. Ve vůni primární aroma odrůd červených plodů a květinové tóny spolu s jemným kořením. Souhra odrůd. Výborně vyvážená chuť vína - je šťavnaté, ovocné, svěží a balzamické. Tělnaté víno se zralou tříslovinou a charakterem s mnoha příchutěmi a jemnou dochutí. Jedno z prvních vín našeho sklepa. Během mnoha let se ukázalo, že cesta, kterou určilo, byla správná. Zaznamenali jsme "renesanci" zájmu o typické mladé víno, charakteristické pro naši oblast. Energické, ovocné víno s komplexností u tohoto druhu vína neočekávané. Je nutno vyzdvihnout spojení čtyř odrůd: Syrah, Tempranillo, Merlot a Cabernet Sauvignon, což není pro Španělsko právě obvyklá kombinace.
Hodí se k...pečené hovězí nebo skopové, svíčková, panenka, pikantní sýry. Země původu: Španělsko
Vinařská oblast: Carinena
Vinařství: Bodega Pago Aylés
Klasifikace vína: D.O. Carinena
Odrůda: Syrah, Tempranillo, Merlot a Cabernet Sauvignon
Zbytkový cukr: suché 1,7g/l
Celková kyselost: 4,5g/l
Obsah Alkoholu: 13,5 % Servírovací teplota: 12-14 °C
Skladování: láhve naležato při teplotě 10-15 °C v čistých a suchých, spoře osvětlených místnostech. Pro dlouhodobou archivaci se prosím poraďte s naším specialistou.

VS1513

6 ks

199,-