close Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Mýdlo litsea cubeba s meduňkou - MEJA

Mýdlo bez palmového oleje - litsea cubeba s meduňkou
Pleť:
Mýdlo doporučeno pro zralou pleť, od normální po mastnou. Složení:
zmýdelněné tuky a oleje – olivový olej, kokosový olej, bambucké máslo, kakaové máslo, ricinový olej; esenciální oleje – litsea cubeba (vavřín kubébový), meduňka, lemonrgass; chlorid sodný (jedlá sůl); přírodní vitamin E; pigmenty – zelný minerální pigment, oranžová a zlatá slída (mica); alergeny obsažené v esenciálních olejích – citral, limonen, linalool, geraniol Vůně, vlastnosti:
Výrazná bylinná vůně po kubébovém vavřínu, citronové trávě a ostré meduňce. Je to typicky letní, optimistická, velmi osvěžující a povzbudivá vůně. Této vůni je přizpůsoben i celkový vzhled mýdla, kde základní světle nažloutlá barva mýdla je doplněná zelenkavou a oranžovou barvou kvetoucích bylin a zlatavou barvou slunce. Ve všech případech se jedná o minerální pigmenty, které se vyskytují i v přírodě.

V základním složení mýdla jsou velmi kvalitní a pro pokožku cenné oleje. Převažuje pěstící olej olivový, doplněný velkým množstvím (skoro třetina mýdla) bambuckého másla a kakaového másla. O skvělou pěnu se stará kokosový olej a přídavek ricinového oleje. Hmotnost:
při krájení 135 – 140 g, po dozrání cca 120 g podle množství odpařené vody

KA2207

1 Položka

Upozornění: poslední kus skladem!

179,-