close Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Mýdlo marocký jíl s levandulí a rozmarýnem - MEJA

Rustikální mýdlo - marocký jíl s levandulí a rozmarýnem
Pleť:
Díky obsahu marockého jílu a působení rozmarýnového a levandulového oleje je primárně určeno spíše na pleť normální až mastnou. Vzhledem k obsahu kakaového másla, mandlového oleje a vysokému obsahu přirozeně vzniklého glycerinu však nadměrně nevysušuje pleť, ale udržuje ji hebkou a jemnou. Složení:
zmýdelněné tuky a oleje – kokosový olej, palmový olej, olivový olej, kakaové máslo, mandlový olej; esenciální oleje – levandule, rozmarýn; chlorid sodný (jedlá sůl); přírodní vitamin E; pigmenty – marocký jíl; alergeny obsažené v esenciálních olejích – limonen, linalool, geraniol Vůně, vlastnosti:
Vůně je výrazná, ostřejší bylinná, kombinující levandulový a rozmarýnový esenciální olej. Pro mě představuje obraz prosluněného Středozemí porostlého keříky rozmarýnu. Ne malinkého opečovávaného keříčku, ale divokého keře po pás vysokého do dálky vonícího. Levandule pak tuto představu dokresluje a vůni zjemňuje.

Mýdlo s obsahem marockého jílu velmi dobře váže zejména mastné nečistoty z pleti. Jíl rovněž dodává mýdlu velmi jemnou texturu a hebkost pěny. Hmotnost:
při krájení 135 – 140 g, po dozrání cca 120 g podle množství odpařené vody

KA2206

Tento produkt již není na skladě

169,-