close Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

O NÁS 

Naše společnost Olium Olivium s.r.o. je dodavatelem vysoce kvalitních extra panenských olivových olejů, oliv, vinných a balsamico octů ze španělských rodinných podniků a manufaktur. Máme sedmiletou praxi v oblasti zpracování oliv a výroby olivového oleje přímo v rodinných firmách. Po zkušenostech s tamními produkty, které mají díky síle středozemního slunce jedinečnou chuť, jsme pochopili, o jaké zdravé gastronomické zážitky Češi přicházejí.

Rozhodli jsme se proto zprostředkovat toto potěšení i do našich krajin a od roku 2014 zásobujeme sítě HORECA v České i Slovenské republice kvalitními španělskými produkty. Naši filozofií je ochutnat rozdíl. Věříme, že si každý zákazník zaslouží prémiové výrobky, které malé španělské podniky nabízejí, proto jsme se snažili vytvořit přehledný a informativní e-shop, který by i Vám nabídl možnost zakoupit španělské oleje, olivy, octy, vína, sýry a další pochutiny, obohatit s nimi tradiční i nevšední pokrmy, získat nové informace a hlavně ochutnat rozdíl. Proto Vám také nabízíme možnost zakoupit si vlastní oblíbené pochutiny, přinést si je k nám a porovnat je s našimi produkty. Pak se sami rozhodnete, jestli je čas na změnu a jestli se naše stránky ochutnejterozdíl.cz stanou Vašimi oblíbenými.