close Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Sýr FETA uzená BIO 70% ovčí mléko 30% kozí mléko 150g

Sýr FETA uzená BIO 70% ovčí mléko 30% kozí mléko 150g Zobrazit větší
Sýr FETA uzená BIO 70% ovčí mléko 30% kozí mléko
Pasterované ovčí mléko-organic a kozí mléko-organic, přírodní mořská sůl, vegetariánské syřidlo, mlékárenské kultury. Feta je jedinečný sýr s ořechovou příchutí a pevnou strukturou. Slaný, drobivý, proto velmi unikátní. Feta je nejzdravějším sýrem, zvláště tehdy, když se vyrábí z ekologického ovčího nebo kozího mléka. Původem je z Řecka. Feta sýr obsahuje spoustu zdraví prospěšných živin a vitamínů, má spoustu zdravotních výhod.
Feta obsahuje například bílkoviny, riboflavin, kyselinu pantotenovou, fosfor, železo, vápník, zinek a mnoho stopových minerálů jako selen, hořčík, draslík, mangan nebo měď. Obsahuje také vitamíny B a vitamín A.
Většina lidí má problémy s trávením výrobků z kravského mléka. Vysoce kvalitní feta se skládá z kozího nebo ovčího mléka a je snadněji stravitelná. Pozor na koupi fety, které je vyrobená jen z kravského mléka, protože její chuť je odlišná a také je na trávení těžší. Sýr Feta má také výhodu v poskytování užitečných probiotik, které posilují imunitní systém a umožní vám udržovat střevo zdravé. Vyhnete se tak mnoha problémům s trávením.

S1040

5 ks

125,-